تیزر ششمین دوره جشنواره

تیزر پنجمین دوره جشنواره

تیزر چهارمین دوره جشنواره

 

تیزر سومین دوره جشنواره

 

خبرنامه

نتایج آثار رسیده به ششمین جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه افلاکیان میانه اسفند 97

 

 

 

نتایج آثار رسیده به ششمین جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه افلاکیان میانه اسفند 97


بخش مستند

دیپلم افتخار بهترین فیلم مستند به "جهاد با رمز شهیده پور حسن" و کارگردانی بهاره محمدی
( بسیج دانش آموزی حوزه باقرالعلوم )
تندیس بهترین فیلم مستند به " باغ بهشت " به کارگردانی علی دلکاری

بخش پویانمایی
دیپلم افتخار بهترین فیلم پویانمایی به " بالانس " به کارگردانی برزام رستمی
دیپلم افتخار بهترین فیلم پویانمایی به " آدم برفی " یه کارگردانی فیروزه پرگاریان
تندیس بهترین فیلم پویانمایی به " درون یک چهارچوب " به کارگردانی جعفر صیادی


بخش نماهنگ
تندیس بهترین نماهنگ به نماهنگ " بهار عاشقانه ، انتظار " به کارگردانی مسعود عسگری
تندیس بهترین نماهنگ به نماهنگ " واژه عشق " به کارگردانی مهدی علیزاده

بخش فیلمنامه فیلمهای داستانی

دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه به علیرضا سلمان پور برای فیلم " سازاخ "
دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه به رضا جمالی برای فیلم " سی میلیون تومن "
تندیس بهترین فیلمنامه به سمیر بخشی برای فیلم " آینه "



فیلمنامه مستقل

دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه مستقل به " مثل یک علاقه " به نویسندگی نیما پاکدل
تندیس بهترین فیلمنامه مستقل به " حرمت " به نویسندگی سیما رسولی
تندیس بهترین فیلمنامه مستقل به " آن دو " به نویسندگی حسین نصیری
تندیس بهترین فیلمنامه به " عشق اول " به نویسندگی مجید وحیدنیا

بهترین کارگردانی
دیپلم افتخار بهترین کارگردانی به " علیرضا سلمان پور " برای فیلم سازاخ
The doomدیپلم افتخار بهترین کارگردانی به " محمدرضا بادنوا " برای فیلم
تندیس بهترین کارگردانی به " میثم سوسیادر " برای فیلم همه مثل همیم


بهترین بازیگر مرد
دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد به " فریدون حامدی " برای فیلم ذبح
دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد به " مهران احمدی " برای فیلم مبادله
تندیس بهترین بازیگر مرد به " کریم اشتری " برای فیلم سازاخ


بهترین بازیگر زن
دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن به " عاطفه نوری "برای فیلم عاطفه
دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن به "ماهرخ رفیع زاده " برای فیلم سازاخ
دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن به " نادیا عظیمی " برای فیلم دژاوو
تندیس بهترین بازیگر زن به " یاسمین خلخالی " برای فیلمهای همه مثل همیم و آینه


بهترین بازیگر خردسال
دیپلم افتخار بهترین بازیگر خردسال به " دانیال کاظمی " برای فیلم رویای دانیال
The doomدیپلم افتخار بهترین بازیگر خردسال به " نوا عظیمی " برای فیلم

بهترین فیلمبرداری

دیپلم افتخار بهترین فیلمبرداری به " داود عرب " برای فیلم همه مثل همیم
دیپلم افتخار بهترین فیلمبرداری به " رضا مقصودی " برای فیلم اینه
تندیس بهترین فیلمبرداری به " امیر پور حکمت " برای فیلم سازاخ


بهترین صدای فیلم
دیپلم افتخار بهترین صداگذاری به " محمد توری وریان " برای فیلم ذبح
The doomتندیس بهترین صداگذاری به " احمد کلانتری " برای فیلم


بهترین تدوین
دیپلم افتخار بهترین تدوین به " علیرضا سلمان پور " برای فیلم سازاخ
دیپلم افتخار بهترین تدوین به " حسین باقری " برای فیلم همه مثل همیم
The doomتندیس بهترین تدوین به " جواد کاظمی " برای فیلم

بهترین چهره پردازی

دیپلم افتخار بهترین چهره پردازی به " پدیده مختاری فر " برای فیلم اینه
تندیس بهترین چهره پردازی به " سمیر بخشی " برای فیلم همه مثل همیم

بهترین موسیقی

تندیس بهترین موسیقی فیلم به " اشکان سورانی " برای فیلم آینه

بهترین ویژه فیلمهای میانه
دیپلم افتخار بهترین فیلم بخش ویژه میانه به " اوریب " به کارگردانی شاپور مقدمی
دیپلم افتخار بهترین فیلم بخش ویژه میانه به " رویای دانیال " به کارگردانی الهام کاظمی
به کارگردانی محمدرضا بادنوا " The doom تندیس بهترین فیلم بخش ویژه میانه به فیلم "


کانون بسیج هنرمندان میانه اسفند 97